Automobiliai iš JAV

Perkant automobilį iš JAV ar Kanados labai svarbu patikrinti ar transporto priemonė parduodama patikimos draudimo kompanijos. Neretai klientai perka automobilius ir iš privačių asmenų, bet tokie automobiliai gerokai rizikingesni, nes gali pasitaikyti užslėptų defektų. Antras svarbus momentas – automobilio dokumentai, nusipirkus automobilį su netinkamais dokumentais Lietuvoje bus labai problematiška jį priregistruoti, todėl tai vienas iš pagrindinių niuansų į ką atkreipiame dėmesį prieš pirkimą. Laimėjus aukcioną, automobilis iš aikštelės gabenamas į artimiausią uostą, ten padaromos nuotraukos prieš pakrovimą. Sulaukus visų reikiamų dokumentų automobilis pakraunamas ir prasideda judėjimas Lietuvos link. Vidutinis transportavimo laikas 1,5 mėn, bet gali pasitaikyti ir 2,5-3mėn. Jeigu uostuose didelės eilės ir pakrovimas vyksta vakarinėje pakrantėje (Kalifornija).

Visada patariame savo klientams, prieš perkant reikėtų apsibrėžti sumą, kurią MAKSIMALIAI galite skirti automobiliui arba kitaip tariant kiek MINIMALIAI norite sutaupyti/uždirbti. Kad būtų paprasčiau įsivaizduoti, pateiksime pavyzdį.
Dominantis automobilis BMW X5, pasižiūrima populiariausiuose Lietuvos skelbimų portaluose kiek maždaug kainuoja dominantis automobilis. Sakykime kaina 15 000 EUR Lietuvoje, klientas norėtų sutaupyti BENT 2000 EUR, reiškias už 13 000 EUR automobilis turi būti nupirktas, atgabentas, suremontuotas ir pilnai sueuropintas. Žinant tikslų biudžetą, atsiunčiame klientui pasiūlymus ir pagal matomus pažeidimus skaičiuojame preliminarią remonto samatą, transportavimo kaštus ir nusistatome iki kokios sumos galime atlikti statymą. Statymai vyksta palaipsniui, todėl nupirkus pigiau nei galėjome statyti labai realu, kad pavyks sutaupyti daugiau nei tikėtasi.

Automobiliai iš JAV yra labiau saugomi ir prižiūrimi. Amerikiečiai savo automobiliams atlieka aptarnavimus laiku, dažnu atveju viskas oficialiai registruojama, ridos atsukimai pasitaiko, bet tai gana retas reiškinys. 
Pagrindiniai pliusai: Kaina, tikra rida, prižiūrėtas automobilis.

Gaukite automobilio pasiūlymą

Reikalinga konsultacija?

Jeigu turite automobilį po auto įvykio, reikalingos automobilių dalys susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mūsų vadybininkai jus pakonsultuos.