Apie mus

Įmonės MB „Herleka“ valdomas automobilių servisas įsikūręs vienam iš prestižinių Kauno rajonų – Žaliakalnyje. Sukaupę reikiamą patirtį norime savo žinias ir įgūdžius pasidalinti su visais kam mūsų paslaugos aktualios. Vaižganto g. 13 yra ne tik mūsų servisas, bet ir ofisas su klientų laisvalaikio zona, atvykus pas mus, pavaišinsime Jus nemokamais gėrimais, galėsite atsipūsti klientų zonoje, kol mūsų specialistai paruoš Jūsų automobilį.

Kokias paslaugas teikiame servise?

Mūsų autoservise teikiamos važiuoklės remonto, ratų montavimo, balansavimo paslaugos, variklio skyriaus dalių remontas bei keitimas, elektronikos remontas bei diagnostika

Automobilio pirkimas iš JAV

Turime sukaupę nemažą patirtį automobilių iš JAV konsultacijos klausimais, žinome įvairius niuansus, automobilių iš JAV pliusus ir minusus. Automobiliai iš JAV dažniausiai grįžta po eismo įvykių, parduodami aukcione jie keliauja į laimėtojo pristatymo šalį, ne išimtis ir Lietuva. Čia per paskutinius keletą metų automobilių iš JAV įsigijimas tapo kaip niekad populiarus, klientai pamatė, kad su automobiliais iš JAV galima ne tik sutaupyti, bet ir gauti gerai prižiūrėtą, tikrą ridą turintį automobilį. Daugelio pagrindinis klausimas „Kiek įmanoma sutaupyti perkant automobilį iš už atlanto“ į šitą klausimą konkretaus atsakymo nėra. Transporto priemonės pirkimas iš JAV turi šiokį tokį sėkmės faktorių, taip pat daug kas priklauso ir nuo kliento ar jis padės rūpintis detalių paieška, automobilio remonto klausimais ir pan. Kartais vien detalių paieškos užtrunka ne vieną savaitę ir tai padeda sutaupyti ne vieną šimtą ar net tūkstantį eurų. Apie automobilius iš JAV galima rašyti ir diskutuoti labai daug, todėl konkrečius klausimus galite užduoti tiesiog parašę mums.

Reikalinga konsultacija?

Jeigu turite automobilį po auto įvykio, reikalingos automobilių dalys susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mūsų vadybininkai jus pakonsultuos.